law_6-compressorVisi skaitmeniniai sprendimai iš vienų rankų

eMarkas.lt – lyderis skaitmeninių paslaugų kūrime, kuris daugiau nei 20 metų teikia visas skaitmenines paslaugas, kurios telpa į žodį INTERNETAS. Esame specialistų komanda, kuri pasirūpins Jūsų projektų sėkme, nepriklausomai ar Jums reikia reprezentatyvios įmonės svetainės ar sudėtingos elektroninės parduotuvės, kuri aptarnauja visus žemynus.

INTERNETINIŲ SVETAINIŲ KŪRIMAS

Įvairaus sudėtingumo internetinių svetainių kūrimas, įvairaus dydžio įmonėms. Kuriame reprezentatyvias svetaines, elektronines parduotuves, itin sudėtingas svetaines su vidiniais verslo modulias. Mūsų komanda susideda iš ilgametę patirtį turinčių dizaino ir programavimo specialistų. Visos svetainės kuriamos laikantis griežčiausių EU ir tarptautinių reikalavimų, todėl duomenų apsaugai skiriama ypatingas dėmesys.

internetiniu puslapiu kurimas, web sprendimai, web paslaugos, internetines svetaines

Google Ads reklama

Šių dienų sėkmingas verslas, neįsivaizduojamas be internetinių pardavimų, kuriuos generuoja reklama internete. Google Ads skelbimų kampanijos, tai vienas iš populiariausių šiai dienai reklamos įrankių. Per dieną, Google paieška pasinaudojama daugiau kaip 3,5 milijardo kartų. Šia reklama galima pradėti naudotis itin greitai, o potencialių klientų srautas – jau tą pačią dieną. Taip pat Google Ads siūlo unikalią priemonę susigrąžinant Jūsų svetainės lankytojus, tai Google Remarketingas, arba Pakartotinė Rinkodara. Vaizdinių skelbimų rodymas, Google partnerių svetainėse.

ELEKTRONINIŲ PARDUOTUVIŲ KŪRIMAS

Profesionali elektroninė parduotuvė – raktas į sėkmingą Jūsų pardavimų didinimą. Pasiekite naujus klientus, bet kurioje pasaulio šalyje. Sukursime Jums patogią ir laiką taupančia internetinę parduotuvę. Dauguma parduotuvės operacijų automatizuosime, ko dėka, darbas bus itin sklandus ir paprastas. O parduotuvės išvaizda bus patraukli ir lengvai suprantama, Jūsų klientai atliks pirkimą vos keliais paspaudimais.

elektroniniu parduotuviu kurimas, el parduotuve, interneto puslapiai

Iki Jūsų svajonių – tik vienas žingsnis

Užpildykite formą ir mes su Jumis susisieksime per 1 d.d. su konkrečiu pasiūlymu arba tiesiog išsamiai konsultacijai